logo MVTV.cz

PRVNÍ VÍKEND V ZÁŘÍ OPANOVAL KOUPALIŠTĚ MICHAL ZÁVOD S24

Sport Sokolovsko

Už od pátečního odpoledne bylo koupaliště v obležení závodníků a jejich podporovatelů. Skvělé zázemí areálu Michal využili jak bikeři tak běžci. Pátek začal po sportovní stránce závodem ve sprintu, sobotní desátá dopolední byla časem startu hlavních závodů a to na 24 hodin MTB ve všech kategoriích, a také 12 hodinovky v běhu. Na start se připravilo 145 bikerů a 15 běžců. Odpoledne doplnil dětský biatlon a večery pak patřily rockově laděné hudební párty. „Trať je výborná a pocit je skvělý. Na druhou stranu obrovské vyčerpání, byl to můj první takhle náročný závod. Ale dosáhli jsme na titul,“ popsali závod vítězové kategorie DUO MIX24H Petr Svárovský s Danou Kopeckou (tým Sedlecký kaolin+TBB). Na náročnosti trati se shodli spolu s Natálií Sichálkovou, která ovládla kategorii žen solo 24H. S úsměvem popsal závod další z vítězů Daniel Polman: „Je vidět, že trať dělají srdcaři. Byla pěkně upravená a večer i osvětlené stromy. Takže moc hezký zážitek.“ Ředitel a hlavní organizátor Marty Sýkora děkuje Karlovarskému kraji, městu Sokolov i dalším partnerům a už se těší na šestý ročník S24.