Heunisch hledá zaměstnance

Zadáno: 17.07.2017
Cena:
Lokalita: Krásná u Aše
Kontakt: redakce, mobil: 728 306 075

Slévárna HEUNISCH, s.r.o. hledá:

Naše společnost, tradiční dodavatel odlitků ze slitin hliníku, hledá vhodné kandidáty na obsazení zajímavých pracovních pozic:

 

- Technik pro zavádění a správu norem ISO IATF 16949

nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, možnost částečné práce z domova, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, příspěvek na dojíždění. Další vzdělávání.

požadujeme: minim. středoškolské vzdělání tech. směru, výborná znalost NJ, nebo AJ, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ.

 

- Asistent vedoucího oddělení kvality

nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, příspěvek na dojíždění. Další vzdělávání.

požadujeme: minim. středoškolské vzdělání tech. směru, výborná znalost NJ, nebo AJ, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ.

 

Kromě těchto pozic najde v naší firmě uplatnění celé spektrum technicky vzdělaných lidí. V současné době v souvislosti s rozvojem výrobního programu a perspektivou rozšiřování provozů firmy v blízké budoucnosti, nabízíme zaměstnání pro:

dělnické profese: obráběč CNC, slévač, brusič, tavič, jádrař, zámečník, strojník, mechanik

technické profese: elektromechanik, technolog, metalurg, projekt. manažer

podporujeme vzdělání: Naše studenty a učně podporujeme po celou dobu studia úhradou 100% nákladů na studium a zařazením do našeho týmu ještě před ukončením studia. Jsme otevřeni všem školám a institucím při poskytování širokospektrální technické i administrativní odborné praxe žáků a studentů.

Nabízíme: zázemí silné a solidní firmy, dobré mzdové ohodnocení dle praxe a pracovních výsledků. Rozhodujícími faktory je kvalita a spokojenost našich zákazníků. Průměrný výdělek za rok 2016 28.600 Kč/měs.

Benefity:

- týden dovolené nad zákonný rámec

- příspěvek na dopravu a přechodné ubytování při dojíždění

- vlastní závodní stravování (teplé svačiny, obědy) á 30 Kč/1 jídlo

- po roce nepřetržitého trvání pracovního poměru příspěvek na dovolenou 4.000 Kč/rok, příspěvek na vánoce cca 25 % průměr. výdělku a příspěvek na penzijní připojištění

- bonus za 100 % docházku

- odměny při významných životních a pracovních jubileích

- za kvalitní pracovní výkon měsíčně osobní ohodnocení a prémie

- při zapracování v úkolové práci kompenzace 3.000 Kč/měs. do doby, než se pracovník zaučí a plní stanovenou normu.

 

Kontakty na personální oddělení:paní Miroslava Trkalová, tel. 354 503 251

pan Petr Pokorný, tel 354 503 250, +420 602 143 478

mail: petr.pokorny@heunisch-guss.cz

Zpět na přehled inzerátů

 

Videa která musíte vidět

Kam po Sokolovsku

05.04.2018 - Televize MVTV vytvořila sérii propagačních videí na podporu cestovního ruchu na Sokolovsku. Více najdete na kamposokolovsku.cz více...

Zvedající Čestmír 1: Když strongmanovi špatně uvaří

04.04.2018 - Čestmír Šíma. To je nejsilnější muž ČR, jeden z nejsilnějších mužů Evropy. Téměř celý život posiluje a zvedá neskutečné váhy jen proto, aby vám mohl ukázat, čím mohl být........ALE NENÍ! Podívejte se, co se stane, když Čestmírovi nechutná jídlo. více...

Veronika Nagyová (pořad pAšáci)

20.01.2017 - Ašská rodačka, která se dostala na vrchol mezi plus size modelkami v České republice i ve světě. více...

Ereley - Soul In Chains (Official Music Video)

20.12.2016 - Televize MVTV natočila chebské kapele Ereley nový videoklip. Točilo se v podzemí chebského hradu, v bývalém ašském kulturním středisku i na lomech v Polné. více...