Heunisch hledá zaměstnance

Zadáno: 17.07.2017
Cena:
Lokalita: Krásná u Aše
Kontakt: redakce, mobil: 728 306 075

Slévárna HEUNISCH, s.r.o. hledá:

Naše společnost, tradiční dodavatel odlitků ze slitin hliníku, hledá vhodné kandidáty na obsazení zajímavých pracovních pozic:

 

- Technik pro zavádění a správu norem ISO IATF 16949

nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, možnost částečné práce z domova, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, příspěvek na dojíždění. Další vzdělávání.

požadujeme: minim. středoškolské vzdělání tech. směru, výborná znalost NJ, nebo AJ, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ.

 

- Asistent vedoucího oddělení kvality

nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, příspěvek na dojíždění. Další vzdělávání.

požadujeme: minim. středoškolské vzdělání tech. směru, výborná znalost NJ, nebo AJ, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ.

 

Kromě těchto pozic najde v naší firmě uplatnění celé spektrum technicky vzdělaných lidí. V současné době v souvislosti s rozvojem výrobního programu a perspektivou rozšiřování provozů firmy v blízké budoucnosti, nabízíme zaměstnání pro:

dělnické profese: obráběč CNC, slévač, brusič, tavič, jádrař, zámečník, strojník, mechanik

technické profese: elektromechanik, technolog, metalurg, projekt. manažer

podporujeme vzdělání: Naše studenty a učně podporujeme po celou dobu studia úhradou 100% nákladů na studium a zařazením do našeho týmu ještě před ukončením studia. Jsme otevřeni všem školám a institucím při poskytování širokospektrální technické i administrativní odborné praxe žáků a studentů.

Nabízíme: zázemí silné a solidní firmy, dobré mzdové ohodnocení dle praxe a pracovních výsledků. Rozhodujícími faktory je kvalita a spokojenost našich zákazníků. Průměrný výdělek za rok 2016 28.600 Kč/měs.

Benefity:

- týden dovolené nad zákonný rámec

- příspěvek na dopravu a přechodné ubytování při dojíždění

- vlastní závodní stravování (teplé svačiny, obědy) á 30 Kč/1 jídlo

- po roce nepřetržitého trvání pracovního poměru příspěvek na dovolenou 4.000 Kč/rok, příspěvek na vánoce cca 25 % průměr. výdělku a příspěvek na penzijní připojištění

- bonus za 100 % docházku

- odměny při významných životních a pracovních jubileích

- za kvalitní pracovní výkon měsíčně osobní ohodnocení a prémie

- při zapracování v úkolové práci kompenzace 3.000 Kč/měs. do doby, než se pracovník zaučí a plní stanovenou normu.

 

Kontakty na personální oddělení:paní Miroslava Trkalová, tel. 354 503 251

pan Petr Pokorný, tel 354 503 250, +420 602 143 478

mail: petr.pokorny@heunisch-guss.cz

Zpět na přehled inzerátů

 

Videa která musíte vidět

Camp a sportoviště u nejkrásnější rozhledny lákají do Aše

14.06.2018 - V nejzápadnějším regionu najdete jedinečný sportovní areál. Celá rodina si může užít lezeckou stěnu, minigolf, inline dráhu, dětská hřiště, kuželky, pétanque, stolní tenis, fotbal, basketbal i tenis. Areál s campem se nachází u lesa na vrchu Háj ve Smrčinách, kde najdete řadu turistických tras, cyklostrasy i naučné stezky. více...

Internetem Bezpečně - Kybergrooming

04.06.2018 - Podívejte se, jak málo stačilo k tomu, aby vše skončilo jinak. Video, které vytvářela MVTV, upozorňuje na nebezpečný patologický jev, tzv. kybergrooming, neboli psychickou manipulaci dítěte dospělým prostřednictvím moderních komunikačních technologií. Komentář načetl známý herec a moderátor Petr Rychlý. Sdílejte video, prosím, ať je podobných případů co nejméně. více...

0609 - Ztráta

29.05.2018 - Televize MVTV natočila videoklip kapele 0609. Název písně napovídá, jakým tématem se video zabývá. Ztratit však v životě můžete mnohem víc, než mobilní telefon či peněženku. Ztratit můžete schopnost komunikovat, důstojnost, nadhled, víru či blízkého člověka. více...

Zvedající Čestmír 1: Když strongmanovi špatně uvaří

04.04.2018 - Čestmír Šíma. To je nejsilnější muž ČR, jeden z nejsilnějších mužů Evropy. Téměř celý život posiluje a zvedá neskutečné váhy jen proto, aby vám mohl ukázat, čím mohl být........ALE NENÍ! Podívejte se, co se stane, když Čestmírovi nechutná jídlo. více...