logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3217

KATRIN MIČUDOVÁ - JOKER Z.S.: NOVÝ VŮZ JE NUTNOSTÍ PRO KVALITNÍ SLUŽBY KLIENTŮM

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Spolek Joker, který téměř 20 let pracuje s klienty s různými omezeními, nutně potřebuje nový vůz. Paní Katrin Mičudová přibližuje činnost ve spolku Joker a vysvětluje potřebu specifického vozu pro další práci. Pomozte i vy.

PARK HISTORIE V AŠI ZÍSKAL NOMINACI NA PRESTIŽNÍ ARCHITEKTONICKOU CENU

Z měst Kultura

Město Aš se může pochlubit úspěchem v oblasti architektury. Jeho Park historie byl nominován na prestižní Českou cenu za architekturu, kterou vyhlašuje Česká komora architektů. Tato cena oceňuje projekty z celé republiky, přičemž neklade důraz na…

JAN ZMRZLÝ: KRASLICKÉ ROCKOVÉ SADY JSOU SVÝM ZPŮSOBEM KULTURNÍ DĚDICTVÍ

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

V rozhovoru s duší kraslického rockového festivalu se dozvíte, kdo vystoupí na 22. ročníku. Jan Zmrzlý zve na setkání rockerů v pátek 16.8. a v sobotu 17.8.2024, vzpomíná na minulé ročníky a poodhalí budoucnost tradiční akce.

SOKOLOVSKÁ ELEGANCRALLYE O VÍKENDU UKÁŽE KRÁSU HISTORICKÝCH VOZŮ

Z měst Kultura

Již šestý ročník mimořádného zážitku nabídne město Sokolov během třetího prázdninového víkendu. Od 19. do 21.července se tu budou prohánět skutečné skvosty. Divácky nejatraktivnější bude sobota, kdy se účastníci seřadí již před devátou hodinou na…

O PRÁZDNINÁCH ZA HISTORIÍÍ I ZÁBAVOU NA HRAD VILDŠTEJN VE SKALNÉ

Z měst Kultura

Historie hradu je velmi rozmanitá a její kořeny sahají až do 12. století. Současný název „Vildštejn“, tehdy Wildstein, se objevuje poprvé roku 1224. Hrad nenabízí pouze historické prohlídky, využít je možné jak středověké hodovny, tak ubytování.…

SOOS U FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍ - PARÁDNÍ PRÁZDNINOVÝ VÝLET I S NOVOU VÝSTAVOU

Z měst Kultura

V letošním roce oslaví toto mimořádné místo již 60 let výročí založení Národní rezervace SOOS. První bod, který poukazuje na letošní výročí, je aktuální výstava v areálu rezervace. Jde o připomínku skutečnosti, že nešlo vždy o přírodně chráněné…

STANISLAV KARAS: DO JEDINEČNÉ SBÍRKY NÁM CHYBÍ POUZE GROŠ Z OBDOBÍ LADISLAVA POHROBKA

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Zakladatel a majitel soukromého numismatického muzea zve do nádherných prostor v Židovské ulici v Chebu, připomíná historickou důležitost mincí, zmíní pohled na evropská platidla současnosti a mnoho zajímavostí kolem světových sbírek.

DANIEL MAŠLÁR: POKUD MÁTE PODEZŘENÍ, ŽE JE VODA NEKVALITNÍ, VOLEJTE FIRMU CHEVAK

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Starosta Hranic vysvětluje komplikace s čištěním vodovodního řadu, zmínil starosti při výměně střechy na místní škole, stanovil datum otevření společenského centra a nových kabin ve Studánce a zve na kulturní akce, kterých je celá řada.

DALIBOR BLAŽEK: JE MI LÍTO, ŽE SE PROJEKT PRO AŠ NEPODAŘILO REALIZOVAT

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Náměstek hejtmana Karlovarského kraje doufá, že jsou města připravena na čerpání dotací a že nové projekty přinesou oživení celému regionu. Dozvíte se mnoho zajímavostí kolem investic do různých oblastí.

LENKA DVOŘÁKOVÁ: DO BYTOVÉHO FONDU INVESTUJEME KAŽDÝ ROK, VLASTNÍME PŘES 70 BYTŮ

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Starostka obce Hazlov odpoví na otázku kolem nepořádku v okrajové části obce, vysvětlí systém přidělování bytů a jejich oprav, zmíní také způsob ošetřování zeleně v letním období.