Třetí Candrbál udělal radost i přes malou návštěvnost
KulturaJiž potřetí uspořádalo sdružení PaCiHol ve spolupráci s městem a studenty ašského gymnázia ples poskytovatelů sociálních služeb.
Počet výsledků: 3481
Již potřetí uspořádalo sdružení PaCiHol ve spolupráci s městem a studenty ašského gymnázia ples poskytovatelů sociálních služeb.
Chodovští si z palubovky domácí Jiskry Aš odvezli stovku obdržených košů. Domácí basketbalisté potvrdili pozici lídrů Karlovarského kraje. Další zápas odehrají 21. prosince od 17:00 proti týmu BŠM Sokolov v hale v Geipelově ulici.
Volejbalový a badmintonový oddíl Aš poprvé pořádal oblastní turnaj hráčů do 15 let.
4 kapely, přibližně osmdesátka lidí, výborná nálada i atmosféra. To bylo třetí Peklo v Hranicích. Klub ukrytý pod pódiem místní sokolovny ožil v sobotu 23. listopadu 2013.
Bohatý program čeká návštěvníky Aše na Poštovním náměstí. Partnery společného projektu s kulturními vystoupeními, divadlem a výtvarnými dílnami jsou město Aš a německý Selb. Program začíná už do 10 hodin.
I přes nízkou návštěvu zaujal večer se známou českou herečkou bezprostředností, upřímností a nadhledem. Komorní posezení moderoval režisér, producent a herec Tomáš Magnusek.
Kdo se netěší na důchod, má smůlu. Přesvědčíme vás o úžasnosti stáří.
Stovky návštěvníků zaplnily dva sály bývalého Ašského kulturního střediska, aby si užily barokní hudbu, divadlo i výtvarné umění.
Díky přeshraničnímu projektu NAŠE REGIONY „Zajímavosti Aše, Selbu a Adorfu v kostce“ vznikla interaktivní mapa turistických zajímavostí tří partnerských měst.
Na 450 běžců i chodců se účastnilo 24 hodinového běhu v centru Františkových Lázní. Výtěžek bude věnován na vícedenní divadelní dílnu pro klienty DOZP Pata, jejíž součástí je socializační a aktivizační program „Cirkus Paciento“.