Přátelské setkání v odlehlém Kaiserhammeru bylo plné
KulturaJiž 24. setkání na Kaiserově hamru, které pořádá zahrádkářský svaz a město Hranice, navštívily stovky lidí. Krásné místo obdivovali Češi i Němci.
Počet výsledků: 3482
Již 24. setkání na Kaiserově hamru, které pořádá zahrádkářský svaz a město Hranice, navštívily stovky lidí. Krásné místo obdivovali Češi i Němci.
Na jednání všech politických stran na Ašsku přijel i radní Karlovarského kraje Václav Sloup. Ten by chtěl do ašského středního školství investovat. Sám si prý neumí Aš bez gymnázia představit. Před jednáním se u ašské knihovny sešli i občané s…
Sdružení přátel ašského milíře opět rozhrabávalo milíř. Nechyběla živá hudba, tanec a stánky. V krásném prostředí vernéřovských kopců se bavily stovky lidí.
Přes deštivé počasí dorazily na festival v Hranicích stovky lidí. 29. červen patřil hranické Sokolovně a všem, kteří si chtěli užít začátek prázdnin.
Krakonošova 24-hodinovka na koloběžkách odjela stovky kilometrů i v dešti. Na vrchu Háj v Aši se jí zúčastnilo 40 lidí.
Větrov by se podle majitele měl rozvíjet. U zámečku by měla vyrůst restaurace s malým pivovarem.
Na předprázdninovém zasedání zastupitelstva byl řešen prodej infocentra, převod majetků TJ Jiskra Aš na město, bylo zlevněno parkování a byly vzaty na vědomí dvě petice zabývající se dopravou v Geiplově ulici a prostitucí.
Tisíce podpisů již sehnal petiční výbor pod petici, která žádá stabilizaci středního školství v Aši. O budoucí vývoj se zajímají rodiče, zastupitelé i běžní občané.
Stovky diváků navštívily tradiční ašský festival Ašlerky. Tři dny plné zábavy ocenili malí i dospělí.
V areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Pata se konal již druhý ročník Patafestu. Ten sbližoval lidi s postižením s lidmi bez něj a ukázal, že dobrovolníci mohou měnit svět.