logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2859

Ašské muzeum vystavuje historická kola

Z měst

Muzeum Aš představuje jedinečnou sbírku historických kol Martina Šindeláře. Na zámečku v Mikulášské ulici byla výstava ve čtvrtek 13. dubna 2017 zahájena vernisáží. Desítky let stará kola budou k vidění do 18. června 2017.

DOČKAJÍ SE SPORTOVCI Z TJ LOKOMOTIVA SLIBOVANÉ REKONSTRUKCE AREÁLU?

Z měst

Rekonstrukce fotbalového hřiště TJ Lokomotiva Cheb je v plném proudu. Začalo se s budováním slibovaného umělého trávníku na novém hřišti. Část zastupitelů však zpochybňuje potřebnost celého projektu a chce o dalším postupu jednat 24. dubna 2017.

Mokřinští získali prostory pro setkávání

Z měst

Prostory, ve kterých sídlila mokřinská pošta, získal osadní výbor pro potřeby místních lidí. Jednala zde ašská městská rada na výjezdním zasedání.

V Selbu je nová prodejna dm // In Selb ist ein neuer dm Laden

Z měst

Ve městě Selb byla ve čtvrtek 6. dubna 2017 otevřena nová prodejna drogerie dm. U této příležitosti nebylo zapomenuto ani na dobročinné účely. Starosta Selbu Ulrich Pötzsch v den otevření usedl za kasu, aby podpořil dobrou věc. Společnost díky tomu…

Hospic sv. Jiří uspořádal výstavu děl svých klientů

Kultura

Ve čtenářské kavárně Joker v Chebu se konala ve čtvrtek 6. dubna 2017 vernisáž výstavy. Hospic se tak snaží ukázat, že práce s umírajícími je sice psychicky náročná, ale dokáže v určitých směrech i obohatit.

Podchod je pro Františkovy Lázně významným prvkem

Z měst

O stavbě, která bude stát kolem 20 milionů korun, hovoří starosta Františkových Lázní. Akci zřejmě nebude financovat pouze lázeňské město.

Věděli jste, že je v Rehau muzeum Ašska?

Z měst

pAšák Horst Adler zve všechny do unikátního muzea v německém Rehau.

Velikonoční zdobení v Hazlově sbližuje lidi

Z měst

Desítky zájemců o velikonoční tradice si našly cestu do bývalé tělocvičny. Velikonoční jarmark nabízel kraslice, dekorace, pomlázky a bohaté občerstvení.

Horst Adler (pořad pAšáci)

Pašáci

Předseda Svazu ašských rodáků (Heimatverband des Kreises Asch) a držitel čestného občanství města Aše.

Cheb představil nové popelářské vozy ozdobené dětskými kresbami

Kultura

Na chebském náměstí představila ve středu 29.3. městská společnost CHETES, která bude od dubna nově svážet odpady občanům, svá nová vozidla. Ta jsou ozdobena velkoformátovými polepy, které kreslili žáci základních škol v Chebu.